Ara
Close this search box.

Yedek Parça Dijital Bayilik Projesi

Sizde stoksuz e-ticaret yapmak istiyorsanız doğru adrestesiniz!
Ürünlerinizi lokalden çıkarıp ulusalda satışa sunmak artık çok kolay!

İnternetten Oto Yedek Parça Satışı

Uzun süren Ar-Ge çalışmaları ve süreçleri neticesinde ülkemizde bir ilki gerçekleştirmeye başlıyoruz; Yedek Parça Dijital Bayilik Projesi’ni hayata geçiriyoruz! 32 binden fazla ürünle, güncel stok ve fiyat takibi ile kolayca e-ticarete başlamanızı sağlıyoruz! 

Yedek Parça Dijital Bayilik Projesi için İdeasoft ile anlaşılmış olup, özel bir paket seçeneği belirlenmiştir. 

Anlaşmalı yedek parça toptancılarının ürünleri sisteme yüklenmiş durumdadır. Tüm ürünler marka-model-ürün grubu şeklinde kategorize edilmiş ve resimlendirilmiştir. Ancak sistemi kullanmaya başladıktan sonra istediğiniz kadar ürünü sisteme siz de ekleyebilirsiniz.

Dilerseniz çalıştığınız bankanın size ait sanal posları sisteme entegre edilebilir ya da anlaşmalı olduğumuz sanal pos kuruluşlarından faydalanmanızı sağlarız. Sistem tüm bankalarla entegre olup, gerçekleştirdiğiniz tüm satışlar sizin hesabınıza yatmaktadır. 

Kurmuş olduğumuz sistem MNG, Sürat, Aras, UPS, Yurtiçi, PTT gibi kargo firmalarıyla entegredir.

Renault, Dacia, Opel, Tofaş, Fiat gibi sektörde öncü markalar ağırlı olmak kaydıyla hemen hemen tüm otomobil gruplarının ürünleri sistemde bulunmaktadır.

Öncelikle e-ticaret siteniz 5 iş günü içerisinde tüm kurulumları yapılarak tarafınıza teslim ediliyor. Ardından dijital pazarlama ve satış evreleri devreye giriyor. Size düşen sadece dijital platformlarda web sitenizin reklamını yapmak oluyor. Eğer dijital pazarlama noktasında yardım ya da desteğe ihtiyaç duyarsanız We Dijital Reklam & Yazılım olarak hizmetlerimizi sizlere sunuyoruz.

Anlaşmalı olduğumuz yedek parça toptancılarının platformları üzerinden toptancıya yapmanız gereken ödemeyi yapıyorsunuz. Yedek parça toptancıları belirtilen ürünü aynı gün kargoya vererek ertesi gün size teslim olmasını sağlıyor. Bu süreç içerisinde kargo takip numaranızı alarak sizde siparişinizi takip edebiliyorsunuz.

Tüm pazaryerlerinde satış süreci serbest bırakılmış olup İdeasoft anlaşması ile tüm ürünleri n11, hepsiburada ve gittigidiyor’a aktarabilirsiniz. Tek taraflı entegrasyon sayesinde o alanlarda da stok-fiyat takibi yapabilirsiniz.

İdeasoft yazılımının kullanımı ve yönetilmesi ile ilgili olarak tüm videolar hazırlanmıştır. Takıldığınız tüm teknik süreçlerde İdeasoft bayisi olarak bizler size destek olmaktayız.

Yedek parçacılar için mükemmel özellikler taşıyan bu sisteme dahil olduğunuz takdirde istediğiniz kadar ürün yükleyebilir ve sistemdeki mevcut ürün sayısını istediğiniz kadar çoğaltabilirsiniz.

İncelemekte olduğunuz bu sayfada bulunan formu doldurarak bilgilerinizi bize ilettiğiniz takdirde hazırlamış olduğumuz  örnek siteyi detaylıca inceleyebilirsiniz.

Sizi Arayalım

Formu hemen doldurun, markanıza en uygun hizmet için sizi bilgilendirelim.

[contact-form-7 id=”9072″ title=”Sizi Arayalım Formu”]

Dijital Bayilik Projesi

Yukarıdaki formu doldurarak örnek sitemizi inceleyebilir ve stoksuz ticaret yöntemi ile internet üzerinden satışa başlayabilirsiniz!