Ara
Close this search box.

Takım Detayı

Sizin başarı hikayeniz, bizim misyonumuzdur. Her bir projede, en iyi sonuçları elde etmek için kaliteye, yaratıcılığa ve müşteri memnuniyetine odaklanıyoruz.

Ajans Başkanı

Mehmet Haşim KÖMÜRCÜ

Bizim için her bir proje, bir sanat eseri gibi özenle işlenmiş bir tabloya benzer. Başarılı işlere imza atmak, yaratıcılıkla birleşmiş kaliteyi sunmak ve müşteri memnuniyetini en üst düzeye çıkarmak için buradayız. Ajansımız, deneyimli ve tutkulu bir ekibi bünyesinde barındırarak her bir müşterinin ihtiyaçlarına özel çözümler üretme kabiliyetine sahiptir.

Sizleri ağırlamaktan ve iş birliği yapmaktan büyük bir memnuniyet duyuyoruz. Gelecekte birlikte daha birçok başarıya imza atmak dileğiyle.

Nitelikler:
# 2013 / 2015

Harvey Mudd College (BBA) College of business, London

# 2016 / 2018

Oxford College (Law) Business college, San Francicso

# 2019 / 2020

CEO, Chief supervisor of Alfred Financial company

Deneyimler:

Quaerat expedita suspendisse asperiores repellendus saepe ultrices eget vitae facilisis cupidatat adipisicing? Potenti commodi gravida expedita taciti enim! Eaque! Ab laboris labore provident dis. Voluptatum dolore laboris consectetur tempore voluptatum Potenti commodi gravida expedita taciti enim! Eaque! Ab laboris labore provident dis. Voluptatum dolore laboris consectetur tempore voluptatum dolore laboris consectetur tempore volupta.

Lorem ipsum dolor sit amet, cons aring elit sed dllao the eimod sed dllao the eimod dolor sit am. Rem omnis placeat vulputate inventore maxime minus nec eimod sed dllao the eimod dolor minus nec eimod sed dllao the eimod .

Tamamlanmış projeler
80%
Finansal Beceriler
95%
Güvenilir ve Çalışkan
85%